NezařazenéFotbalový den 18.6.2022

20. 6. 2022

V sobotu 18.6.2022 jsme pořádali k ukončení sezony tradiční Fotbalový den:

Tradičním zakončením sezony je každoročně pro náš klub Fotbalový den. Jde o vyhrazenou sobotu s turnajem a přátelskými zápasy a večerním posezení u táboráku. Po pár letech jsme opět v rámci této tradice pořádali již VIII. ročník turnaje starších přípravek – Memoriál Miloše Kunzfelda. Kromě domácích A i B týmů se účastnila družstva z SK Obřany, FC Medlánky a Tatranu Bohunice.

 

Hrálo se systémem každý s každým na dvou hřištích a po 10 zápasech byl určen tabulkový vítěz. Tím se stal velmi překvapivě domácí „B“ tým. Druhé místo si odvezli kluci z Medlánek a třetí patřilo Obřanům. Na neoblíbeném čtvrtém „bramborovém“ místě skončil tým z Bohunic. Nejvíce smutní zůstali lelekovičtí borci z „A“ týmu.

Opět se vyhlásil nejlepší střelec – Adam G. Z FC Medlánky, nejlepší brankař – Viktor K. z AC Lelekovice „B“ i nejlepší hráč turnaje – Eliška S. z SK Obřany. Družstva a děti kromě krásných týmových pohárů obdržely diplomy, medaile, drobné upomínkové předměty a vítězové spousty sladkostí od sponzora. Nechyběly ani oblíbené „Coly v plechu“.

Po turnaji byli odměněni mladí hráči starší přípravky A i B za skvělou sezonu medailemi a hlavně nádhernými a chutnými dorty od jedné z maminek.

 

V programu následoval „přáteláček“ mladší přípravky proti tatínkům a trenérům. Závěr dne byl už v plné režii dětí a rodičů u oblíbeného táboráku s opékáním špekáčků nebo na terase u pivka.

 

Sezonu tedy děti zakončily s mastnou pusou a s výtečnou náladou a radostí. Dlouho do večera kopaly na hřišti a dováděly v celém poňavském sportovním areálu. Tak ať jim ta energie vydrží do dalšího fotbalového ročníku.

 

Výsledky turnaje MMK 2022:

  1. AC Lelekovice „B“
  2. FC Medlánky
  3. SK Obřany
  4. Tatran Bohunice
  5. AC Lelekovice „A“

 

Sponzor akce:  Smíšené zboží Richard Dvořák 

CHTĚLI BYSTE SE PŘIDAT DO TÝMU?

A1 PARK AC Lelekovice

Sportovní oddíl AC Lelekovice byl založen již v roce 1943. V současné době má přes 100 aktivních členů a mimo "A" týmu mužů také čtyři mládežnické družstva a minipřípravku.

Více o historii a aktuální podobě klubu naleznete v sekci klub.

Z dění v klubu

Užitečné odkazy

© AC Lelekovice 2020